Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 13 luty 2017 01:34

Tajemnicze Mini Drzwiczki

Dzisiaj dokonałem dwóch odkryć:

  •  Pierwsze - Bardzo miły komentarz dotyczący jednego z moich produktów
  •  Drugie - Ze zdumieniem stwierdziłem, że nie pochwaliłem się tym produktem tu w swoim serwisie. Czynię to więc teraz.

A jedno i drugie dotyczy Tajemniczych Mini Drzwiczek.

Są to drzwiczki drewniane z futryną takiej wielkości, że akurat przykrywają nawet największy podwójny kontakt elektryczny. I jako drzwiczki na kontakt najczęściej są używane. Chociaż zastosowań jest o wiele więcej - tyle co pomysłów i wyobraźni szczęśliwych posiadaczy.

Drzwiczki zacząłem robić na początku 2015 roku. Od samego początku cieszyły się sporą popularnością. Na Facebook-u, DaWandzie i innych tego typu serwisach regularnie się sprzedają. Właśnie przy okazji zakupu jednych Mini Drzwiczek pojawiła się taka przesympatyczna opinia (źródło) :

Te drzwiczki zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia i postanowiłam sobie zrobić prezent. W naszym nowym mieszkaniu, na fototapecie wyglądają super!!!! Nawet mój 5-letni bratanek się nimi zachwycał, aż do tego stopnia, że zaczęłam się martwić o zawiasy:-). Serdecznie polecam.

mini drzwiczki kotek2

Taki odzew klientów to jeden z lepszych motywatorów - ślicznie  Wam wszystkim dziękuję.

Całkiem szybko zbliżamy się do setnego produktu. Właśnie rodzi się pomysł o fajnym konkursie dla setnego klienta. Za moment mam nadzieję o tym Wam kochani napisać tu i na Facebook-u.

A tu oto kilka z wielu zdjęć:

 

Czytany 8543 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 luty 2017 16:49

Najnowsze od Qilvus

Artykuły powiązane